JAK DBAĆ O BIŻUTERIĘ?

Produkty Dall’Acqua wykonane są z najwyższej jakości srebra o próbie 925, srebra złoconego 2 mikronami 24 karatowego złota a także złota próby 585 i kamieni jubilerskich. Biżuteria srebrna pokryta jest dodatkowo warstwą rodu, który nadaje wyjątkowy połysk i chroni srebro przed naturalnym procesem utleniania.

Aby wraz z upływem czasu materiały zachowały swoje walory i blask niezbędne jest zachowanie szczególnej dbałości o biżuterię.
Z uwagi na fakt, że każde dobrej jakości srebro posiada tendencje do matowienia, zaś powłoki złocenia i rodowania podlegają naturalnemu ścieraniu z powodu codziennego użytkowania, należy zapewnić naszej biżuterii odpowiednią konserwację. Zalecamy regularne usuwanie odcisków palców lub niewielkich oznak matowienia czystą szmatką, bez użycia silnych detergentów.

Pamiętaj, by zdejmować biżuterię przed kąpielą i myciem rąk.
Unikaj kontaktu biżuterii z kosmetykami takimi jak: perfumy, dezodoranty.

Do czyszczenia i polerowania stosuj miękką tkaninę i środki do tego przeznaczone, tak aby nie zarysować delikatnej powierzchni biżuterii.

Starannie przechowuj biżuterię, najlepiej w wyściełanych pudełkach lub specjalnie do tego przeznaczonym etui, aby nie zaśniedziała i nie była narażona na uszkodzenia.