OTRZYMAJ 10% ZNIŻKI PRZY PIERWSZYM ZAMÓWIENIU. ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!

DARMOWA WYSYŁKA OD 150ZŁ!

O Dall'Acqua

Dall’Acqua to światowej klasy biżuteria premium o nowatorskim designie, który łączy najnowsze trendy we wzornictwie jubilerskim i ponadczasowe piękno. Produkty Dall’Acqua charakteryzuje unikatowa na polskim rynku jakość, na którą składa się dobór najszlachetniejszych surowców i perfekcja wykonania każdego elementu w najdrobniejszym szczególe. Założycielką Dall’Acqua jest Anna Wilk. Fascynacja biżuterią i 20-letnia znajomość światowej branży jubilerskiej zainspirowały ją do stworzenia wyjątkowej marki, której sercem jest jakość, towarzysząca powstawaniu biżuterii Dall’Acqua na każdym etapie - od intrygującego pomysłu odpowiadającego najnowszym trendom, poprzez selekcję surowców, po doskonałość wykonania i wykończenia biżuterii. Każdego roku przygotowuje nowe kolekcje, które zachwycają nie tylko Polki, ale także podbijają rynki Francji i Belgii. Na bazie swojej dogłębnej znajomości rynku jubilerskiego wybrała do współpracy najlepszych dostawców ze świata i podziwianych przez środowisko międzynarodowe mistrzów jubilerskich. Dlatego złota i srebrna biżuteria Dall’Acqua wytwarzana jest w renomowanych manufakturach we Włoszech. Wszystkie egzemplarze wykonywane z najwyższą precyzją i dbałością o każdy szczegół, ze starannie dobranych, najlepszych materiałów.

Tworzę dla osób, które chcą podkreślić swój indywidualny styl, a przy tym cenią piękno i jakość. Biżuteria Dall’Acqua ma im dostarczać inspiracji w zakresie światowych trendów i proponować rozwiązania, dzięki którym mogą czuć się modnie i elegancko.

 
Anna Wilk, założycielka marki Dall’Acqua

 

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie Newslettera jest dobrowolne. Prosimy o kliknięcie (zaznaczenie) wybranego pola. Kliknięcie (zaznaczenie) wybranego pola oznacza wyrażenie zgody. Rezygnacja z otrzymywania Newslettera może nastąpić w dowolnym momencie przez złożenie oświadczenia – pisemnie – na adres Amex PHU ul. Franciszka Zabłockiego 23a 40-750 Katowicelub elektronicznie – na adres office@dallacqua.pl

  • do góry
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper.pl